روغن بادام تلخ
امتیاز: 5.00
سریال محصول: 12112
بازدیدکنندگان: 374
قیمت: 0 ریال
شناسنامه محصول

روغن کلدپرس بادام تلخ

درختی است به ارتفاع 5 تا 8 متر که دارای برگ های ساده و منفرد و نوک تیز می‌باشد.گل‌های آن صورتی یا گلی روشن است. رنگ میوه درحالت تازه سبز و پوشیده ازکرک است ولی به تدریج به صورت پوسته‌ی سختی درآمده و مغز بادام را دربرمی گیرد.

روغن بادام تلخ را از مغز آن به‌وسیله‌ی دستگاه‌های فشار استخراج می‌کنند. مغز بادام تلخ را پس از خشک شدن وتمیز شدن درآسیاب خرد می‌کنند. و بعداز آنکه به‌صورت خمیر درآمده و از طریق دستگاه‌های فشارآن را روغن‌گیری می‌کنند.

روغن بادام تلخ دارای حالت روان و زرد روشنی می باشد. این روغن دارای گلیسریدهای اسیدهای چرب مانند: اسید اولئیک، لینولئیک، پالمتیک میریستیک و همچنین فیتوتسرولاست.

 

مصارف صنعتی:

 • صنایع داروسازی
 • صنایع آرایشی و بهداشتی
 • ماساژ درمانی
 • مصارف خانگی و پخت و پز
نظرات کاربران
پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران
  تعداد خرید خود را مشخص کنید:
  تعداد:

  متن تبریک سال نو از طرف جناب آقای مهندس علیرضا مظاهری مدیریت محترم شرکت طبیب دارو. با آرزوی سالی سرشار از موفقیت برای شما همراهان گرامی.

  مهندس علیرضا مظاهری مدیرعامل شرکت طبیب دارو در اواخر آذرماه سال جاری به کشور گرجستان سفر کرده و مقدمات کشت حدود 40 هکتار گل محمدی و 10 هکتار لاواند را فراهم نمودند

  حضور شرکت طبیب دارو در اولین نشست اقتصادی - تجاری ایران، عمان و روسیه واقع در هتل میثاق مشهد

  حضور شرکت طبیب دارو در اولین نشست اقتصادی - تجاری ایران، عمان و روسیه واقع در هتل میثاق مشهد

  حضور شرکت طبیب دارو در سومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب سنتی ایران مصلی تهران

  زمان: 19-هدف نمایشگاه بین‌المللی اپتکا که از سال 1994 به طور سالانه در مسکو برگزار می‌گردد، ارتقا و گسترش صنعت داروسازی است94/9/16