کاربرد اسانس های طبیعی در صنایع آرایشی و بهداشتی


کاربرد اسانس های طبیعی در صنایع آرایشی و بهداشتی

اسانس ها در افزایش جذابیت محصولات آرایشی بهداشتی نقش مهمی دارند. زیرا رایحه مطلوب به محصول بخشیده و مصرف کننده را برای خرید ترغیب می کنند. از همه مهمتر اسانس بوی نامطبوع ترکیبات پایه کرم را می پوشاند و به جذابیت آن می افزاید. تأثیر بر سیستم عصبی و ایجاد احساس آرامش از دیگر اثرات مفید بکارگیری اسانس در یک محصول آرایشی بهداشتی است.

 

استفاده از اسانس ها در صنایع آرایشی و بهداشتی+اسانس،گیاهی،آرایشی،بهداشتی،صنایع،استفاده،کاربرد،طبیعی،کیفیت،صنایع آرایشی بهداشتی،کاربرد اسانس ها،استفاده اسانس ها،لوازم آرایشی ارگانیک،لوازم آرایشی طبیعی،اسانس در لوازم آرایشی،لوازم بهداشتی ارگانیک،لوازم آرایش با کیفیت،لوازم آرایش استاندارد،لوازم آرایش عطری،رایحه اسانس ها،خرید اسانس گیاهی،فروشگاه اسانس،فروشگاه اینترنتی اسانس،essential oils,cosmetic,organic cosmetic,arayesh,arayeshi behdashti,lavazem arayesh,esans,karbord,estefadeh,organic,

استفاده از اسانس های گیاهی در صنایع آرایشی و بهداشتی علاوه بر عطر و رایحه، تاثیر و خواص دارویی آن گیاه را نیز به همراه دارد. 

 

اسانس ها نقش مهمی در تولید محصولات آرایشی دارند و رایحه خوب به این محصولات می بخشند و موجب ترغیب مردم به خرید محصولات آرایشی می گردند. اسانس ها نه فقط برای تولید عطر و ادکلن بلکه اساساً برای تولید رایحه خوب ساخته شده اند. نقش دیگر عطرها و اسانس ها پوشاندن بوی نامطبوع است. برخی از مواد اولیه آرایشی بوی نامطبوعی دارند بنابراین اگر با اسانس آمیخته نشوند، مصرف کننده را از خرید منصرف می کنند. بوی یک محصول آرایشی بهداشتی همانند بسته بندی آن، یکی از عوامل ترغیب مصرف کننده برای خریداری و استفاده از یک محصول آرایشی است و در ارزیابی مصرف کننده مؤثر است. روایح علاوه بر ایجاد احساس آرامش، روی سیستم عصبی غیرارادی نیز تأثیر می گذارند. همچنین نقش مهمی در سیستم ایمنی و حفظ هم ایستایی پوست دارند.

 

منبع : وبسایت احسان حسنانی

برچسب ها:
مدیرسایت 1396/03/27
دیدگاه شما
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید